Manicure, Pedicure i Podologia

Manicure, Pedicure i Podologia

Zadbane dłonie i piękne paznokcie to wizytówka zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Ze względu na nie zawsze sprzyjające warunki dłonie narażone są na podrażnienia, przesuszenie naskórka, przebarwienia i mikrourazy.
Dzięki profesjonalnym zabiegom zapewnimy piękny i zdrowy wygląd dłoni i stóp.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


MANICURE KLASYCZNY-BIOLOGICZNY

Do cennika Powrót do menu

Jest to podstawowy zabieg pielęgnacji dłoni i paznokci. Polega na skróceniu paznokci i nadaniu im pożądanego kształtu. Przygotowanie skórek do usunięcia odbywa się przez naniesienie środka zmiękczającego wokół paznokcia. Następnie odpychamy skórki patyczkiem z drzewa pomarańczowego. Systematyczne stosowanie tej metody zapobiega nadmiernemu ich narastaniu. Kolejny etap to nałożenie odżywczego kremu, wypolerowanie lub polakierowanie paznokci.


MANICURE KLASYCZNY - CĄŻKOWY

Do cennika Powrót do menu

W odróżnieniu od manicure biologicznego skórki przygotowujemy do tradycyjnego wycięcia cążkami mocząc dłonie w aromatycznej kąpieli. Po delikatnym odsunięciu wycinamy skórki.


MANICURE HYBRYDOWY

Do cennika Powrót do menu

To jeden z nowszych trendów w stylizacji paznokci. Nakładany jest cienką warstwą jak lakier, a następnie utwardzany w lampie uv. Lakier lśni bardziej niż w tradycyjnym manicure, a co najważniejsze manicure hybrydowy utrzymuje się zwykle przez 2-3 tygodnie. Nawet przy wykonywaniu codziennych prac domowych.


MANICURE JAPOŃSKI

Do cennika Powrót do menu

Jest to zabieg regenerujący i odnawiający płytkę paznokcia. Narodził się ponad 400 lat temu w Japoni dla wyjątkowego wyglądu paznokci u japońskich arystokratek. Polega na wpolerowaniu w płytkę paznokcia glinki z morza japońskiego, która zawiera bogactwo minerałów, witamin, keratynę, pyłek pszczeli, a następnie wmasowaniu pudru nadającemu płytce połysk różowej perły.
Zabieg polecany jest szczególnie osobom, które mają słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Po zdjęciu żelu czy akrylu należy odczekać kilka tygodni.


PRZEDŁUŻANIE PAZNOKCI

Do cennika Powrót do menu

Zabiegi przedłużania i modelowania paznokci są często jedynym ratunkiem w przypadku słabej, łamliwej i rozdwajającej się płytki paznokci. Dzięki metodzie żelowej czy akrylowej zapewnimy nieskazitelny wygląd dłoniom. Jest to też doskonała metoda walki z obgryzaniem paznokci.


ZDOBNICTWO

Do cennika Powrót do menu
  • Wzory wykonywane z lakierów.
  • Aplikacje ozdób (brokat, cekiny, ozdoby płaskie, kryształki).
  • Zdobienie kolorowym żelem (łączenie kolorów, cieniowanie, wzory płaskie, wzory mozaikowe).
  • Cyrkonie Svarowskiego, perełki, efekt kawioru, syrenki, chromu, tłuczonego szkła, lustra, kociego oka, zimowego sweterka.

ZABIEGI ROZJAŚNIAJĄCE

Do cennika Powrót do menu

Dłonie o jednolitej, jasnej barwie zawsze będą wyglądały na młodsze. Polecamy zabiegi-mikrodermabrazja, peelingi, kwasy i maski, które zapewnią odmłodzenie i rozjaśnienie skóry dłoni.


PEDICURE - DBAJ O STOPY BO TO ONE NIOSĄ CIĘ PRZEZ ŚWIAT.

Do cennika Powrót do menu

Zabieg polega na skróceniu paznokci, usunięciu nadmiernego naskórka wokół płytki paznokcia i usunięcie frezarką zrogowaciałego naskórka z podeszwy stopy. Zabieg rozpoczyna się aromatyczną kąpielą w roztworze odpowiednio dobranej soli z masażem bąbelkowym. Po peelingu, masce i krótkim masażu można wybrać metodę zdobienia paznokci.


MANICURE, PEDICURE SPA

Do cennika Powrót do menu

To zabiegi poprawiające stan skóry i paznokci dłoni i stóp. Są to peelingi, maski, zabiegi parafinowe, masaże mające na celu nawilżenie, odżywienie i pobudzenie regeneracji. Dzięki temu zapewnimy piękny wygląd dla dłoni i stóp.


PODOLOGIA

Do cennika Powrót do menu

Podologia jest dziedziną medycyny, która ukierunkowana jest na profilaktykę, diagnozowanie oraz leczenie chorób stóp.
Podstawowy zabieg podologiczny polega na dokładnym obejrzeniu części podeszwowej stóp i przestrzeni międzypalcowej, usunięciu zrogowaceń naskórka za pomocą specjalnej frezarki podologicznej, skalpela i innych sterylnych przyrządów podologicznych. Osobom z wrastającymi i wkręcającymi (tzw.rurkowatymi) paznokciami zakłada się specjalne indywidualne klamry drutowe (ortonyksyjne) nieinwazyjne, które trwale korygują tor wzrostu paznokcia i prostują brzegi paznokcia bez potrzeby chirurgicznego usuwania.
Zajmujemy się regeneracją pękających pięt, usuwaniem odcisków, modzeli, nagniotków, wymrażaniem brodawek, rekonstrukcją paznokci po leczeniu antygrzybiczym oraz tzw.stopą cukrzycową.