Fryzjerstwo

Cennik usług fryzjerstkich

Piękne włosy są sposobem na wyrażanie osobowości. Są bezcenny zwierciadłem, w którym odbija się wewnętrzne i zewnętrzne piękno człowieka, jego nastroje i marzenia, właściwa pielęgnacja i ochrona włosów jest niezmiernie ważna, bowiem każdego dnia poddawane są one czynnikom, które osłabiają ich strukturę i stanowią zagrożenie dla ich naturalnego piękna.


REGENERACJA WŁOSÓW SPHERIQUE

Do cennika Powrót do menu

SPHERIQUE to profesjonalny program rekonstrukcji włosów.

Równowaga - program dostosowuje swoje właściwości do potrzeb i poziomu zniszczenia włosów. Włosy absorbują tyle aktywnych składników, ile potrzebują.

Unikalność - każdy z produktów posiada unikalne właściwości, odpowiadające za (konkretny krok na drodze do całkowitej rekonstrukcji włosów.

Stopniowa -> intensywna -> całkowita - rekonstrukcja, która rozpoczyna się już na pierwszym etapie kuracji i gwarantuje uzyskanie maksymalnych rezultatów w kolejnych krokach.

Szybkie działanie- transportuje aktywne składniki do środka włosa, intensywne działanie od wewnątrz i na zewnątrz, pozwala uzyskać długo utrzymujący się widoczny efekt


REGENERACJA I PIELĘGNACJA PROCESOREM CHI IR

Do cennika Powrót do menu

Ceramiczne ciepło, ujemne jony, głęboka podczerwień oraz niskie pole elektromagnetyczne to zalety procesora dzięki którym między innymi:


  • zamykana jest łuska włosa zapobiegając utracie wilgoci,
  • wzmacniają włosy dostarczając "wilgotne" ciepło poprawiając bilans nawilżenia,
  • zwiększają siłę połączeń włókien włosa,
  • głęboka podczerwień dogłębnie penetruje włos bez brutalnego otwierania jego łusek przez co ułatwia wchłanianie produktów.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną: www.michal-koziarski.pl